O serwisie

Nawet najdrobniejsze zmiany w sposobie odżywiania mogą mieć ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie każdego z Nas.

Serwis MojaZywnosc.pl przybliży ten problem. Od tego co jemy zależy nie tylko nasze zdrowie lecz również jakość i długość życia.

Wszędzie słyszymy wiele sprzecznych informacji na temat właściwości jak i szkodliwości wszelkich produktów, że nie wiemy w końcu komu należy zaufać?

Dlatego właśnie my dołożyliśmy jak najwięcej starań żebyście wiedzieli, co należy, a czego nie należy jadać - w jakich ilościach i dlaczego.

Dostarczamy konkretnych informacji o danym produkcie, o jego zaletach i wadach, kto powinien go spożywać a kto nie i komu może zaszkodzić.

Odpowiednie odżywianie nie tylko odgrywa ogromną rolę w przypadku chorób serca, nowotworów, cukrzycy, zapalenia stawów, lecz również pomaga walczyć ze stresem, bezsennością, bezpłodnością, nadwagą jak i brakiem energii.

MojaZywnosc.pl odnosi się do wad i zalet różnych owoców i warzyw, jak i innych produktów, które mają bardzo cenne właściwości. Dołożymy wszelkich starań aby znalazło się tu jak najwięcej informacji o wszystkich produktach, które spożywamy.

Dobrze jest wiedzieć , co wprowadzić do swojej diety a czego należy unikać, biorąc pod uwagę swoje schorzenia.

Właśnie nasz serwis Ci w tym pomoże!

Serdecznie zapraszamy!
Bądźmy zdrowi, wiedząc co jemy!